Formularz kontaktowy

AUTORYZOWANY DYSTRTBUTOR

Blum
Pfleiderer

kontakt

Główna Siedziba Firmy

F.H. "Drewno" Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: (42) 633 48 04

czynna pn-pt: 8:00-16:00
e-mail: Sekretariat sekretariat@drewnofh.eu
e-mail: Kadry kadry@drewnofh.eu
e-mail: Księgowość ksiegowosc@drewnofh.eu
e-mail: Prezes Jacek Czajka jacek@drewnofh.eu
e-mail: Prezes Sławomir Czajka slawek@drewnofh.eu

 

Hurtownia I ( Dział Płyt ) - Rokicińska 142

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.:. 605 284 030, 607 600 796, 785 440 580
czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: kierownik Zbigniew Kaca - zbyszek@drewnofh.eu , tel: 693 405 073
e-mail: Z-ca Kierownika Anna Kołodziejska -anna@drewnofh.eu
e-mail: Sprzedaż Damian Pietrzak - plytyrokicinska@drewnofh.eu
e-mail: Sprzedaż Kamil Czupryn - plytyrokicinska1@drewnofh.eu

Sklep ( Okucia Meblowe) - Rokicińska 142

ul.Rokicińska 142, 92-412 Łódź

czynny pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00

tel.: 601 318 137 ; 607 735 460 ; 601 253 781


e-mail: Kierownik Robert Sarleja  robert@drewnofh.eu tel.: 605 244 087 
e-mail: Z-ca Kierownika Marcin Kozub marcin@drewnofh.eu tel.: 667 110 151 

e-mail: Sprzedaż Grażyna Piechut grazyna@drewnofh.eu tel.: 601253781

e-mail: Sprzedaż Małgorzata Bednarek gosia@drewnofh.eu

e-mail: Sprzedaż Arkadiusz Malinowski arekm@drewnofh.eu

Hurtownia II ( Dział Płyt ) - Św. Teresy 91

ul. Św.Teresy 91, 91-341 Łódź
tel.: 609 001 559 ; 601 937 643 ; 609 012 766

czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: Kierownik Maciej Stasinowski - maciek.drewno@wp.pl

e-mail: Kierownik Marcin Bednarek - m.bednarek@drewnofh.eu

e-mail: Z-ca Kierownika Krzysztof Drążek krzysiek@drewnofh.eu

 

Sklep ( Okucia Meblowe) - Św. Teresy 91

Św. Teresy 91, 92-341 Łódź
tel.: 533 310 364, 533 310 366, 533 310 367,

czynny pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00

Kierownictwo:

e-mail: Kierownik Bartłomiej Czajka bczajka@drewnofh.eu tel.: 8800905506
e-mail: Kierownik Agnieszka Matusiak amatusiak@drewnofh.eu tel.: 603060754

Sprzedaż:

e-mail: Sprzedaż Sebastian Jaworski sjaworski@drewnofh.eu tel.: 667112144

e-mail: Sprzedaż Karol Zawarta akcesoria@drewnofh.eu tel.: 533310366

e-mail: Sprzedaż Magazyn Marcin Jurczakowski mjurczakowski@drewnofh.eu tel.: 609104254

Marketing BLUM:

e-mail: Marketing BLUM Eliza Siejka : marketing@drewnofh.eu tel.: 609011629

Przedstawiciele Handlowi:

e-mail: Jolanta Banasiewicz jbanasiewicz@drewnofh.eu tel.:609570536

e-mail: Małgorzata Antczak mantczak@drewnofh.eu tel.: 533310365

Dział Transportu

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: 607 328 330
e-mail: Kierownik Janusz Kałczak  transport@drewnofh.eu